Kullanım Şartları

Bu sayfada hesaplamax.com sitesinin kullanım şartları belirtilmiştir. hesaplamax.com sitesini kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. hesaplamax.com sitesinde Ulusal ve Uluslararası genel kabul gömüş formüllerin pratik hesaplamaları hazırlanmış ve paylaşılmaktadır. Hesaplamaların bir kısmının yada tamamının kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.

  • Hesaplamalar büyük bir titizlikle yapılmakla beraber sistemsel bazı durumlarda farklı sonuçlar üretme ihtimalinin olduğu göz önüne alınmalıdır.

  • hesaplamax.com sitesinde yapılan hesaplamalar üçüncü şahıslar ile yapacağınız anlaşmalar, mal ve hizmet alımlarında referans olarak gösterilemez. hesaplamax.com sitesini kullanan kişiler üçüncü şahıslarla olan alış verişlerindeki kayıplardan dolayı hesaplamax.com sitesinin sorumlu olmadığını kabul ve beyan ederler.

  • hesaplamax.com yazılarının içerisinde kullanıcıların yorum yapabilme imkanı bulunmaktadır. Yapılacak bu yorumlar kullanıcının sorumluluğundadır. Yorum ve mesajlardan dolayı hesaplamax.com sitesi sorumlu tutulamaz.

  • Kullanıcılar hesaplamax.com sitesinde yapılacak hesaplamalar ile resmi veya özel kuruluşlarda herhangi bir işlem yapamayacaklarını oluşabilecek maddi manevi zararlarından hesaplamax.com sitesini sorumlu tutmayacaklarını ve tüm sorumlulukların kendilerine ait olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılırlar.